Ochrana osobních údajů

Kdo jsme?

Naše webová adresa je: nrjservis.cz. Správce webu: NRJ servis, s.r.o. Adresa: Kunětická 2534/2, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha. IČO: 289 94 418, DIČ: CZ 289 94 418

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme?

Kontaktní formulář

Použitím kontaktního formuláře udělujete souhlas výše uvedené společnosti, aby zpracovávala následující osobní údaje:

  • jméno, příjmení
  • e-mail
  • telefon

Uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vyřízení Vašeho dotazu či poptávky, tyto údaje budou zpracovány po dobu trvání Vašeho zájmu maximálně 5 let nebo po dobu trvání spolupráce. Dále souhlasíte s tím, že při odeslání formuláře bude spuštěna služba Google reCAPTCHA, která ověřuje, že se nejedná o robota, ale o skutečného návštěvníka našich webových stránek.

Cookies

Google Analytics - Externí měření návštěvnosti od Google. Zjišťuje informace o Vašem prohlížeči, IP adresu a odkud jste na stránku přišli. Slouží k zjištění, jaký obsah prohlížíte, odkud jste na web přišli, atd. Po 26 měsících se vše maže a zůstávají jen anonymní souhrnná data. Více o cookies na stránkách Google.

Analytika

Na webu se měří návštěvnost pomocí nástroje Google Analytics. Pokud nechcete, aby Vaše návštěva byla započítávána do souhrnných statistik návštěv, klikněte na tlačítko "Nesouhlasím" v liště ve spodní části obrazovky.

Zpracovatelé osobních údajů

Zpracování osobních údajů je prováděno správcem, osobní údaje však pro něj mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

  • společnost Google v rámci nástrojů Google Analytics
  • poskytovatel webhostingu

Jaká máte práva?

Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o Vás uchováváme. Vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a nechat tyto údaje aktualizovat nebo opravit.

Naše kontaktní údaje

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na nás přes e-mail sturma@nrjservis.cz nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

2021 - NRJ servis s.r.o., Ochrana osobních údajů